Dječji vrtić "Tratinčica"

Kontakt

Dječji vrtić Tratinčica

Trg podravskih heroja 7, 48000 Koprivnica

djecji.vrtic.tratincica@kc.t-com.hr

Br.tel. 048/621-358

Fax br. 048/222-770

Radno vrijeme računovodstva i tajništva:

ponedjeljak: 9:00 do 17:00

utorak – petak: 7:00 do 15:00

Ravnatelj: Ida Šipek, dipl. psiholog

Br.tel. 048/621-358, ravnateljica@tratincica.hr

Pedagozi: Katarina Flac, prof. pedagogije, Natalija Kušek, prof. pedagogije

Br.tel: 048/621-358 -107, katarina@tratincica.hr, natalija@tratincica.hr

Logoped: Maja Krušić, mag. logoped

Br.tel: 048/642-681, logoped@tratincica.hr

Psiholog: Paula Kuharić, mag.psiholog

Br.tel: 048/642-681, psiholog@tratincica.hr

Defektolog: Slavica Mihalec Kanižaj, dipl defektolog

Br.tel: 048/642-681, defektolog@tratincica.hr

Zdravstveni voditelji: Zoran Zagorščak, viši radni terapeut, Silvija Korčanin, bacc.med.teh.

Br.tel: 048/621-358-106, zdravstveni-voditelj@tratincica.hr,  silvija@tratincica.hr

Službenik za zaštitu osobnih podataka

Br.tel: 048/621-358-101,  tajnica@tratincica.hr

 

  • Polja označena sa * su obavezna za unos